Video ve vzdělávání

Odkaz na video – https://youtu.be/0NvQQQglPdA

Práce se samotnou editací videa mě velmi bavila, dělal jsem ji v programu iMovie, který sice na cvičení demonstrován nebyl, nicméně je jeho interface vcelku intuitivní i pro takového začátečníka jako jsem já. Editace videí pro základní účely tedy vlastně není žádná velká věda, nejtěžší část vnímám v natáčení samotném, protože to určuje výslednou kvalitu videa.

Zde u sebe vidím značné nedostatky v práci s hlasem a artikulaci. Částečně za to určitě mohla nedostatečná znalost skriptu, která stimulovala nervozitu před samotnými kamerami a samozřejmě omezený čas na nahrávání. Pro příště bych se tedy rád více připravil na nahrávání jako takové.

One thought on “Video ve vzdělávání

  1. Podle mého je to na první video pěkné, něvěšela bych hlavu. iMovie je skvělé. Editaci si opravdu zvládnul, jen mě někdy rušila práce se zvukem – začátek věty byl ztišený. Artikulace mi přišla poměrně v pořádku. Mnohem více bych se příště soustředila na postoj. Pokud člověk nenachystá pevný postoj, začne se kývat. Ruce by měly být více před tělem, takto vypadají v kapsách, nebo v obranném postoji :))). Jak ale říkám, na začátek skvělé, teď už jen trénovat! 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: